Husqvarna LC 347V Kosiarka spalinowa
- Kosiarka z napędem i koszem do trawników o maksymalnej powierzchni 800 m²
- Składane uchwyty, zmienna prędkość jazdy w zależności od potrzeb i stanu trawnika i regulacja wysokości koszenia, zmniejszają wysiłek i zapewniają znakomite efekty koszenia
- System zbierania trawy pozostawia mniej ścinków na trawniku i pozwala zachować schludność
- Odpowiednio wyważony jednoręczny uchwyt umożliwia regulację wysokości cięcia w prosty i wygodny sposób
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem, szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Dzięki składanym uchwytom kosiarka zajmuje mniej miejsca podczas transportu i przechowywania
- Wygodny uchwyt do podnoszenia z przodu ułatwia przenoszenie w pomieszczeniach magazynowych, wkładanie do samochodu i wnoszenie po schodach
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970541301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (6 szt)
-
-
- Cena netto: 2 560,16 zł 3 499,00 zł 3 149,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 166 cm³ |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Moc | 2,7 kW/3,7 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Tylne |
| Prędkość jazdy w przód, max | 5 km/godz |
| Zalecana powierzchnia | 800 m² |
| Szerokość koszenia | 47 cm |
| Wysokość koszenia | 20-75 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 55 L |
| Materiał obudowy | Kompozyt |
| Waga | 30,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 347V
