Husqvarna LC 142i Kosiarka akumulatorowa z baterią i ładowarką
- Kompaktowa kosiarka akumulatorowa do małych i średnich trawników o szerokości roboczej 42 cm
- Bardzo łatwe uruchamianie — wystarczy zwolnić blokadę i pociągnąć dźwignię w dół, niski poziom hałasu
- Kompaktowa konstrukcja, manewrowanie kosiarką nie sprawia problemu
- Składany i regulowany uchwyt sterowniczy oraz dwa zintegrowane uchwyty do podnoszenia z przodu i z tyłu ułatwiają przechowywanie i transport
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem
- Centralna regulacja wysokości koszenia. Jedna dźwignia steruje całym zespołem
- Power Boost, automatyczne zwiększanie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach
- Tryb ekonomiczny Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów
- Dźwignia i blokada dźwigni zapewniają bezproblemowe uruchamianie i zatrzymywanie bez ryzyka przypadkowego uruchomienia
- Kompatybilna z systemem akumulatorów BLi 36 V, jedna bateria może być używana w wielu narzędziach Husqvarna
- Cena obejmuje akumulator BLi 20, ładowarkę 40-C80
- Cena nie zawiera zestawu BioClip, nakładki mulczującej i nóż Combi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970541804
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (7 szt)
-
-
- Cena netto: 2 047,97 zł 2 799,00 zł 2 519,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut tylny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,55 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 50 L |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 17 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 142i
