Husqvarna LB 442i Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa z mulczującym urządzeniem tnącym o szerkości 42 cm do użytku półprofesjonalnego, do koszenia nierównej i wysokiej trawy
- Solidna aluminiowa obudowa, aktywne chłodzenie
- Metoda koszenia BioClip: trawa jest dwukrotnie cięta i rozdrabniana przed opadnięciem na trawnik, dla którego stanowi naturalny nawóz
- Wydłużony czas pracy dzięki podwójnym gniazdom na zintegrowane akumulatory, bateria BLi-X 36 V umożliwia elastyczne wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Tryb Power Boost, automatyczne zwiększenie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach w razie potrzeby
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów, zmniejsza poziom hałasu
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki, zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970482301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 633,33 zł 3 599,00 zł 3 239,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 4 stopnie |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Wysokość koszenia | 35-55 mm |
| Moc znamionowa | 1,2 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | Nie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 25 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 442i
