Husqvarna LB 146i Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa nadaje się do mulczowania, niski poziom hałasu zapewnia komfortową pracę
- Elastyczny system 36 V BLi-X Husqvarna oferuje zasilanie akumulatorowe do wszystkich zastosowań — od lekkich lub wymagających zadań domowych po zastosowania profesjonalne. Jedna bateria może być używana w wielu narzędziach
- Regulowana wysokość koszenia, dla uzyskania idealnego trawnika
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem
- Uchwyty do podnoszenia z przodu i z tyłu ułatwiają wnoszenie do schowków lub samochodu oraz po schodach
- Składany uchwyt dla łatwego przechowywania, podwójne gniazdo na baterie
- 2-punktowa regulacja wysokości koszenia
- Tryb Power Boost, automatyczne zwiększanie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy baterii
- Cena nie obejmuje akumulatora i ładowarki, zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967862103
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 499,19 zł 2 049,00 zł 1 844,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Dwupunktowa, 3 stopnie |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Wysokość koszenia | 35-70 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Waga | 16,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 146i
