Husqvarna K 970 SmartGuard Przecinarka spalinowa 14" 350 mm
TARCZA 350 mm, SPALINOWA, SPECJALNA OSŁONA TARCZY - 270°, TARCZA VARICUT S45 W ZESTAWIE
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970460102
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 454,43 zł 6 601,14 zł 5 478,95 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 4,8 kW |
| Pojemność cylindra | 73,5 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 125 mm |
| Średnica tarczy, max | 350 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Chłodziwo | Na mokro |
| Waga | 12 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna K 970 Przecinarka
