Husqvarna K 970 Rescue Przecinarka spalinowa ratownicza 14" 350 mm
TARCZA 350 mm, SPALINOWA, RATOWNICZA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967635601
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 434,87 zł 6 572,16 zł 5 454,89 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 4,8 kW |
| Pojemność cylindra | 93,6 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 125 mm |
| Średnica tarczy, max | 350 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4 |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Waga | 11 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
