Husqvarna K 970 Przecinarka spalinowa 16" 400 mm
TARCZA 400 mm, SPALINOWA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967348101
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 4 477,54 zł 6 635,39 zł 5 507,37 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 4,8 kW |
| Pojemność cylindra | 93,6 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 155 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Waga | 11,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
