Husqvarna K 770 VAC Przecinarka spalinowa 12" 300 mm
TARCZA 300 mm, SPALINOWA, Z PRZYŁĄCZEM DO ODKURZACZA PRZEM.
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967860701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 533,54 zł 6 718,38 zł 5 576,26 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 3,7 kW |
| Pojemność cylindra | 73,5 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 122 mm |
| Średnica tarczy, max | 300 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 4 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 50 m/s |
| Chłodziwo | Na sucho |
| Waga | 11 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna K 770 VAC Przecinarka
