Husqvarna K 770 SmartGuard Przecinarka spalinowa 12" 300 mm
TARCZA 300 mm, SPALINOWA, SPECJALNA OSŁONA TARCZY - 270°, TARCZA VARICUT S45 W ZESTAWIE
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970494801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 3 608,17 zł 5 347,04 zł 4 438,05 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 3,7 kW |
| Pojemność cylindra | 73,5 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 100 mm |
| Średnica tarczy, max | 300 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 80 m/s |
| Chłodziwo | Mokro |
| Waga | 10,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
.webp?1699807579225)