Husqvarna K 4000 Przecinarka elektryczna 14" 350 mm
TARCZA350 mm, ELEKTRYCZNA 230V, DO PRACY NA MOKRO I NA SUCHO
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967079801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 3 081,03 zł 4 565,87 zł 3 789,67 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 2,7 kW |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Głębokość cięcia, max | 125 mm |
| Średnica tarczy, max | 350 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4 mm |
| Grubość tarczy | 5,6 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 100 m/s |
| Waga | 7,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
