Husqvarna K 4000 Cut-n-Break Przecinarka elektryczna 230 mm
TARCZA SPECJALNA 2 X 230 mm, ELEKTRYCZNA 230V, DO PRACY NA MOKRO
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967079701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 6 222,76 zł 8 801,08 zł 7 654,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 2,7 kW |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Głębokość cięcia, max | 400 mm |
| Średnica tarczy, max | 230 mm |
| Grubość tarczy | 2,5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 60 m/s |
| Waga | 8,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Przecinarka K 4000 Cut-n-Break
