Husqvarna K 1270 Rail RA10 Przecinarka spalinowa do szyn kolejowych 16" 400 mm
K1270 Rail RA10, 16", SZYNY KOLEJOWE, SKRZYNIA, SPALINOWA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967982301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 9 044,86 zł 13 403,83 zł 11 125,18 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,8 kW |
| Pojemność cylindra | 118,8 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 145 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Waga | 16 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
.webp?1699525134502)