Husqvarna K 1270 Przecinarka spalinowa 16" 400 mm
TARCZA 400 mm, SPALINOWA
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967978801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 176,24 zł 7 670,81 zł 6 366,77 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,8 kW |
| Pojemność cylindra | 118,8 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 145 mm |
| Średnica tarczy, max | 400 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Waga | 14,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Przecinarka spalinowa K 1270
