Husqvarna K 1270 Przecinarka spalinowa 14" 350 mm
- Konstrukcja gaźnika, cylindra i elektronicznego układu zapłonowego wraz z pompką paliwową i zaworem dekompresyjnym zapewniają łatwe uruchamianie
- Opatentowany silnik X-torq, który wykorzystuje powietrze do przewietrzania cylindra
- Płynnie działający hamulec tarczy
- Dwustopniowy system odśrodkowego oczyszczania powietrza. SmartCarb, zintegrowany automatyczny system kompensacji spadku przepustowości filtra
- Bezstopniowa regulacja ułatwia zmianę pozycji cięcia
- System do cięcia na mokro, cięcie blisko ścian i podłóg
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967978701
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 5 410,00 zł 6 654,30 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc wyjściowa | 5,8 kW |
| Pojemność cylindra | 118,8 cm³ |
| Rodzaj silnika | Dwusuwowy |
| Głębokość cięcia, max | 118 mm |
| Średnica tarczy, max | 350 mm |
| Średnica wałka tarczy | 25,4/20 mm |
| Grubość tarczy | 5 mm |
| Prędkość obwodowa, max | 90 m/s |
| Waga | 13,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Przecinarka spalinowa K 1270
