Husqvarna Automower 550 Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący obsługuje skomplikowane trawniki o powierzchni do 5000 m² oraz strome zbocza do 45%
- Husqvarna Fleet Services z możliwością zdalnego monitorowania ze smartfona lub laptopa, sprawdzenia statusu i lokalizacji, wydawania poleceń uruchomienia/zatrzymania, parkowania. Aktualizacja oprogramowania poprzez aplikację
- Ustawienia i wysokość koszenia można łatwo regulować, GPS i zegar pogodowy zapewniają równomierne koszenie
- Zdalne wykrywanie obiektów, kosiarka unika twardych kolizji, wbudowane czujniki z technologią ultradźwiękową
- Koła o grubszym bieżniku, lepsza przyczepność na zboczach i śliskiej powierzchni
- Silniki kół z dwustopniową przekładnią umożliwiają ultracichy napęd. Gumowy przedni zderzak
- Przycisk PARK, aby przywołać kosiarkę do stacji ładującej w miejscach publicznych
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia, automatycznie wykrywa wąskie przejścia i powiadamia o wystąpieniu braku równowagi w układzie tnącym
- 5 punktów rozpoczynania koszenia w różnych odległych miejscach wzdłuż przewodu doprowadzającego
- Spiralne koszenie i cięcie punktowe
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą, alarm i kod PIN, funkcja tygodniowego timera, czujniki unoszenia i wywrócenia
- Cena obejmuje stację ładującą, szczotki do kół, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje dodatkowych noży, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970656511
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Wydłużona gwarancja do 5 lat GRATIS przy zakupie na paragon. Oferta ważna do 30.06.2026
- Cena netto: 14 850,41 zł 20 790,00 zł 18 266,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 5000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 3500 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 208 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 10 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 270 min |
| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik ultradźwiękowy |
| Waga | 12,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 550
