Husqvarna Automower 520 Kosiarka automatyczna robot koszący
- Dla trawników o powierzchni do 2400 m², nadaje się na strome zbocza o nachyleniu do 45%, nawet w deszczowych warunkach
- Husqvarna Fleet Services z możliwością monitorowania, śledzenia kradzieży ze smartfona, tabletu lub laptopa, można sprawdzić status i dokładną lokalizację, wydać grupowe polecenie uruchomienia/zatrzymania, parkowania. Aktualizacja oprogramowania poprzez aplikację
- Nawigacja GPS ogrodu i równomierny rozkład koszenia, system tworzy mapę trawnika
- Silniki kół z dwustopniową przekładnią umożliwiają ultracichy napęd. Mocne koła o grubszym bieżniku zapewniają lepszą przyczepność na śliskiej powierzchni
- Przycisk PARK na stacji ładującej aby przywołać kosiarkę w miejscach publicznych
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia
- Automatycznie wykrywa i powiadamia o wystąpieniu braku równowagi w układzie tnącym
- Spiralne koszenie, 5 punktów rozpoczynania koszenia w różnych miejscach wzdłuż przewodu doprowadzającego
- Gumowy przedni zderzak, czujniki unoszenia i wywrócenia
- Alarm i kod PIN, automatyczne ładowanie, harmonogram pracy dzięki funkcji tygodniowego timera
- Cena obejmuje stację ładującą, szczotki do kół, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje dodatkowych noży, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970656311
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Wydłużona gwarancja do 5 lat GRATIS przy zakupie na paragon. Oferta ważna do 30.06.2026
- Cena netto: 9 321,95 zł 13 490,00 zł 11 466,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2400 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 1700 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 92 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 75 min |
| Standardowy czas ładowania | 50 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 13,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 520
