Husqvarna Automower 520 EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący z wirtualnymi granicami dla terenów zieleni o powierzchni do 5000 m². Kosiarka z łatwością porusza się w wąskich przejściach i pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 45% nawet w deszczowych warunkach
- Technologia Husqvarna EPOS oparta na satelitach, zapewnia dokładność na poziomie centymetra
- Zabezpieczenie GPS minimalizuje ryzyko kradzieży
- Możliwość indywidualnego dostosowania każdego obszaru roboczego za pomocą unikalnego harmonogramu, wysokości i sposobu koszenia
- Wybór schematu koszenia, kosiarka może poruszać się po liniach równoległych i tworzyć różnorodne kształty koszenia, takie jak romby, trójkąty i szachownica
- Światła bezpieczeństwa z pulsującym lub stałym światłem w celu zapewnienia widoczności podczas pracy w nocy
- Husqvarna Fleet Services z możliwością monitorowania ze smartfona, tabletu lub laptopa: można sprawdzić status i dokładną lokalizację, wydać polecenie uruchomienia, zatrzymania, parkowania
- Ustawienia i wysokość koszenia można regulować, interfejs przystosowany do profesjonalnej obsługi
- Tymczasowe strefy wyłączone są w przypadku prac budowlanych, siewów lub podczas imprez
- Kierowanie przez EPOS, Husqvarna Automower automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do i z punktu dokowania stacji ładującej, zmienia swoją trasę na trawniku, aby uniknąć pozostawiania widocznych śladów
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia za pomocą aplikacji lub z menu głównego kosiarki. Czynnik pogody dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy
- Kontrola równowagi. Automatycznie wykrywa i powiadamia o wystąpieniu braku równowagi w układzie tnącym
- Czujniki bezpieczeństwa, automatyczne i natychmiastowe wyłączenie funkcji koszenia w przypadku przewrócenia
- Konstrukcja odporna na warunki atmosferyczne w trudnych warunkach pogodowych
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, szczotki do kół, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Można dodatkowo dokupić stację referencyjną EPOS RS5 lub EPOS RS 4G, która nie wymaga połączenia z Internetem i zapewnia większą dokładność pozycji robota (około 2 cm)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970717811
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 13 163,41 zł 17 990,00 zł 16 191,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 5000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 2500 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 92 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 75 min |
| Standardowy czas ładowania | 65 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Zasięg dla stacji RS5 / RS4G / chmura | 500 m / 25 km / nieograniczony |
| Waga | 13,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 520 EPOS

Zaleca się, aby w przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 520 z systemem EPOS lokalny Diler Husqvarna przeprowadził kontrolę ogrodu