Husqvarna Automower 450X Nera Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący do trawników o powierzchni do 5000 m²
- Możliwość instalacji bezprzewodowej, może być również zintegrowany z systemem inteligentnego domu
- Funkcja Automower Zone Control. Koszenie z wirtualnymi granicami dzięki aplikacji Automower Connect i zestawowi instalacyjnemu Husqvarna EPOS, dostępnemu opcjonalnie
- Technologią Automower AIM umożliwia tworzenie obszarów roboczych o różnych wysokościach koszenia i tymczasowych stref niedostępnych
- Wbudowany radar pomaga robotowi koszącemu w wykrywaniu i unikaniu obiektów. Sterowanie głosowe
- Aplikacja Automower Connect, możliwość zdalnego sterowania smartfonem. Łączność komórkowa, Wi-Fi i Bluetooth. Aplikacja Automower Access, port Automower umożliwia dołączanie akcesoriów i dodatkowych funkcji
- Nawigacja GPS zapewnia pełne pokrycie ogrodu poprzez równomierny rozkład koszenia, ochronę przed kradzieżą
- Integracja robota koszącego i systemu Gardena Smart System do obsługi harmonogramów koszenia i podlewania
- Systematyczny sposób koszenia w wąskich przejściach bez ryzyko powstania śladów od kół
- Automatyczna aktualizacja oprogramowania
- Tryb odnowy trawnika, czujnik mrozu, funkcja cięcia w miejscu, tryb cięcia punktowego, spiralne koszenie
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia
- Łatwe mycie spódu robota koszącego za pomocą węża
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, moduł EPOS, stacji referencyjnej EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970535311
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 16 756,10 zł 22 900,00 zł 20 610,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 5000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 210 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 7,5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 145 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 15 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 450X Nera
