Husqvarna Automower 450X Kosiarka automatyczna robot koszący
- Najwyższy model X-line do pracy z dużymi trawnikami 5000 m², do trudnych terenów, wielu wąskich przejść, przeszkód i zboczy do 45%
- Zdalne wykrywanie obiektów, wbudowane czujniki ultradźwiękowe
- Aplikacja Automower Connect, możliwość zdalnego sterowania robotem koszącym i monitorowanie. Urządzenie wyposażone w funkcję śledzenia GPS
- Integracja robota koszącego i systemu Gardena Smart System do obsługi harmonogramów koszenia i podlewania
- Intergracja kosiarki Automower z inteligentnym domem, asystent głosowy
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia
- Czynnik pogody dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy
- 5 punktów rozpoczynania koszenia, tryby cięcia punktowego i po spirali. Automatyczna kontrola równowagi
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami w wielu lokalizacjach, można skonfigurować obszar odrębny
- Łatwe mycie za pomocą węża ogrodowego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967853011
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 16 090,24 zł 21 990,00 zł 19 791,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 5000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 208 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 10,4 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 260 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Waga | 13,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 450X
