Husqvarna Automower 435X AWD Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący serii X-line z napędem na cztery koła dla trawników o powierzchni do 3500 m², nadaję się do pracy z nierównym terenem oraz zboczami o nachyleniu 70 %
- Kosiarka automatycznie wykrywa wąskie przejścia, wyposażona w technologię, która optymalizuje sterowanie każdym kołem
- Automower Access, z opcją śledzenia GPS w razie kradzieży. Funkcja sterowania Automower AIM umożliwia tworzenie wirtualnej mapy trawnika, obszarów roboczych i stref niedostępnych
- Obrotowa konstrukcja tylnej części korpusu zapewnia doskonałą zwrotność podczas poruszania się po skomplikowanych trawnikach
- Zdalne wykrywanie obiektów. Wbudowane czujniki z technologią ultradźwiękową
- Nawigacja wykorzystująca GPS zapewnia pełne pokrycie ogrodu poprzez równomierny rozkład koszenia
- Integracja robota koszącego i systemu Gardena Smart System do obsługi harmonogramów koszenia i podlewania
- Asystent głosowy, automatyczna aktualizacja oprogramowania, elektryczna regulacja wysokości koszenia, tryb odnowy trawnika
- Czynnik pogody dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy
- 5 punktów rozpoczynania koszenia w różnych odległych miejscach wzdłuż przewodu doprowadzającego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967853311
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 17 269,11 zł 24 990,00 zł 21 241,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3500 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 146 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 70 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 145 min |
| Standardowy czas ładowania | 45 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 30-70 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik ultradźwiękowy |
| Waga | 17,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 435X AWD
