Husqvarna Automower 430X Nera Kosiarka automatyczna robot koszący z zestawem instalacyjnym EPOS
- Bezprzewodowa kosiarka do skomplikowanych dużych trawników o powierzchni do 4800 m², pokonywanie wzniesień o nachyleniu do 50%
- Reflektory LED, przedni gumowy zderzak i nadwozie X-Line
- Koszenie z wirtualnymi granicami za pomocą technologii satelitarnej Husqvarna EPOS i aplikacji Automower Connect. Możliwość instalacji bezprzewodowej, dokładność na poziomie centymetra
- Tworzenie wiele obszarów roboczych i tymczasowych stref wykluczonych. Automower Zone Control, różne harmonogramy i wysokości cięcia
- Wbudowany radar pomaga robotowi w wykrywaniu i inteligentnym unikaniu obiektów
- Dostępna łączność komórkowa, Wi-Fi i Bluetooth. Nawigacja GPS dostosowuje schemat koszenia
- Wydawanie poleceń głosowych, w tym uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Integracja z inteligentnym domem, z Gardena Smart System do obsługi harmonogramów koszenia i podlewania
- Husqvarna EPOS automatycznie oblicza optymalną trasę do i z stacji ładowania
- Automatyczna aktualizacja oprogramowania
- Robot koszący przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu i wykrywa wąskie przejścia
- Czynnik pogody dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, funkcja cięcia w miejscu, spiralne koszenie, utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami w wielu lokalizacjach
- Łatwe mycie spodu robota koszącego za pomocą węża
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m, moduł EPOS Plug-in
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, stację referencyjną EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970535255
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 zes)
-
-
- Cena netto: 13 528,46 zł 18 489,00 zł 16 640,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 4800 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 3200 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 130 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny, wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/4,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 100 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 15 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 430X Nera z zestawem EPOS

Wymagane wsparcie ze strony Automower Connect podczas instalacji i edycji instalacji EPOS bez przewodu ograniczającego