Husqvarna Automower 320 Nera Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot koszący do trawników o powierzchni do 2200 m² może idealnie zsynchronizować działanie z warunkami pogodowymi. Ruchoma oś przednia zwiększa zwrotność na zboczach o nachyleniu do 50%
- Możliwość instalacji bezprzewodowej, tworząc wirtualne granice i mapę trawnika za pomocą technologii satelitarnej zamiast wykorzystania przewodów
- Aplikacja Automower Connect, zdalne sterowanie przy użyciu smartfona, sterowanie głosowe. Dostępna łączność komórkowa, Wi-Fi, Bluetooth
- Dzięki nawigacji GPS schemat koszenia jest odpowiednio dostosowywany
- Port Automower umożliwia dołączanie akcesoriów do obsługi dodatkowych funkcji i technologii
- Robot koszący automatycznie przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu
- Funkcja cięcia w miejscu, możliwość włączenia trybów cięcia punktowego i po spirali
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia, automatyczna aktualizacja oprogramowania
- Łatwe mycie spódu robota za pomocą węża ogrodowego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie zawiera szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, modułu EPOS Plug-in, stacji referencyjnej EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970535111
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (12 szt)
-
-
- Cena netto: 8 943,09 zł 12 990,00 zł 11 000,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 2200 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 90 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | 2 |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 135 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect Home |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 12,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 320 Nera

Zaleca się, aby w przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 320 Nera z systemem EPOS lokalny Diler Husqvarna przeprowadził kontrolę ogrodu