Husqvarna Automower 320 Nera Kosiarka automatyczna robot koszący z modułem EPOS
- Model do trawników o powierzchni do 3300 m². Ruchoma oś przednia zwiększa zwrotność w trudnym terenie i na zboczach o nachyleniu do 50%
- Dostęp Automower Connect ze smartfona, automatyczna aktualizacja oprogramowania
- Technologia Husqvarna EPOS, oparta na satelitach, zapewnia dokładność na poziomie centymetra i pozwala tworzyć wirtualne granice
- Dostępne funkcje zdalnego sterowania przy użyciu aplikacji Husqvarna Automower Connect w tym elektryczna regulacja wysokości koszenia, wydawanie poleceń głosowych, uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- GeoFence — jeśli robot zostanie przeniesiony poza zdefiniowany obszar, uruchomi się alarm dźwiękowy
- Funkcja wyboru schematów koszenia: pasków, szachownicy lub trójkątów na trawniku
- Funkcja sterowania strefowego Automower umożliwia tworzenie obszarów roboczych i tymczasowych stref niedostępnych, różne harmonogramy i wysokości cięcia
- Nawigacja GPS. Wydawanie poleceń głosowych, w tym uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Robot koszący automatycznie przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu, wykrywa wąskie przejścia
- Funkcja cięcia w miejscu, spiralne koszenie, profilowanie z indywidualnymi ustawieniami w wielu lokalizacjach
- Łatwe mycie spódu kosiarki za pomocą węża ogrodowego
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m, wbudowany moduł EPOS Plug-in
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, stacji referencyjnej EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970819811
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Cena specjalna ważna do 30.06.2026
- Cena netto: 9 139,02 zł 12 490,00 zł 11 241,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 3300 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 2200 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 90 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny, fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 135 min |
| Standardowy czas ładowania | 75 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 24 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 13,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 320 Nera z EPOS

Zaleca się, aby w przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 320 Nera z modułem EPOS lokalny Diler Husqvarna przeprowadził kontrolę ogrodu
