Husqvarna Automower 315X Kosiarka automatyczna robot koszący
- Robot z serii X-line kosi skomplikowane trawniki o powierzchni do 1600 m², pochyłości do 40%
- Wyposażony w moduł Automower Connect z funkcją śledzenia GPS, nawigacją, równomierny rozkład koszenia, system tworzy mapę trawnika
- Łączność komórkowa lub Wi-Fi, wydawanie poleceń głosowych uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Ochrona przed kradzieżą przez alarm, kod PIN. Czujniki unoszenia i wywrócenia
- Integracja robota koszącego i systemu Gardena Smart System do obsługi harmonogramów koszenia i podlewania
- Dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, koła z głębokim bieżnikiem zapewniają doskonałą przyczepność na śliskich powierzchniach
- 3 punkty rozpoczynania koszenia w różnych odległych miejscach wzdłuż przewodu doprowadzającego
- Automatyczna kontrola równowagi w układzie tnącym
- Tryby cięcia punktowego i po spirali
- Gumowy przedni zderzak, wymienna obudowa, energooszczędne reflektory LED, odporna na deszcz i śnieg
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami
- Kosiarka jest bardzo cicha i dyskretna, ma niski poziom hałasu. Harmonogram pracy 7 dni w tygodniu
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967852711
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 9 651,22 zł 11 871,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1600 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 65 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 40 % |
| Maksymalny czas aktywności | 22 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2,1 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Standardowy czas ładowania | 50 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Waga | 10 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 315X
