Husqvarna Automower 310E Nera Kosiarka automatyczna robot koszący z zestawem instalacyjnym EPOS
- Robot koszący do trawników o powierzchni do 1500 m² wyposażony w funkcję koszenia EdgeCut — 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi. Tylna tarcza minimalizuje potrzebę dokaszania krawędzi trawnika
- Możliwość instalacji bezprzewodowej, tworząc wirtualne granice za pomocą technologii satelitarnej EPOS z dokładnością do 2-3 cm
- Dostępne funkcje zdalnego sterowania przy użyciu aplikacji Husqvarna Automower Connect w tym elektryczna regulacja wysokości koszenia, wydawanie poleceń głosowych, uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Aplikacja pozwala zintegrować z inteligentnym domem, zsynchronizować działanie z warunkami pogodowymi
- Robot koszący przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu
- Kosiarka za każdym razem zmienia sposób przejazdu bez powstawania śladów od kół
- Na obszarze o wyższej trawie automatycznie przełącza tryb pracy na koszenie po spirali
- Systematyczny sposób koszenia w wąskich przejściach zmniejsza liczbę zakrętów i uderzeń
- Obudowę i spód robota koszącego można umyć za pomocą węża ogrodowego
- Śledzenie GPS w przypadku kradzieży, kod PIN, alarm, czujnik podnoszenia, czujnik przechylenia
- Nawigacja GPS zapewnia pełne pokrycie ogrodu poprzez równomierny rozkład koszenia. System tworzy mapę trawnika, dostosowuje odpowiednio schemat koszenia
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 9 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m, moduł EPOS Plug-in
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, stacji referencyjnej EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970654155
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (5 zes)
-
-
- Cena netto: 7 747,97 zł 10 589,00 zł 9 530,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1500 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 1000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 60 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny, fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 30 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 50 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| System koszenia | 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-55 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 12,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 310E Nera

Zaleca się, aby w przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 310E Nera z systemem EPOS lokalny Diler Husqvarna przeprowadził kontrolę ogrodu