Husqvarna Automower 308V Kosiarka automatyczna robot koszący
- Bezprzewodowy robot koszący do trawników o powierzchni do 800 m², może pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 40%
- Technologia Husqvarna EPOS, oparta na satelitach, zapewnia dokładność na poziomie centymetra i pozwala tworzyć wirtualne granice
- Technologia wizyjna AI Vision do wykrywania i omijania przeszkód: wbudowana kamera z przodu robota koszącego wykrywa obiekty, działa za pomocą zaawansowanej sztucznej inteligencji. Robot rozpoznaje, co znajduje się przed nim i kontynuuje koszenie, omijając wykryte obiekty
- Instalacja bezprzewodowa wymaga zasięgu sieci Wi-Fi na całym trawniku, dzięki technologii satelitarnej wirtualna instalacja jest elastyczna
- Funkcja sterowania strefowego, w aplikacji Automower Connect można tworzyć indywidualne obszary pracy oraz tymczasowe strefy niedostępne
- Funkcja wyboru schematów koszenia: pasków, szachownicy lub trójkątów na trawniku
- Z kolei aby uzyskać wykończenie przypominające dywan, należy wybrać tryb schematu nieregularnego, który zapewnia wydajność do 500 m²
- Robot koszący radzi sobie z przejazdem przez wąskie przejścia, aby zapobiec powstawaniu śladów, kosiarka za każdym razem zmienia sposób przejazdu
- AI w połączeniu z nawigacją GPS zapewnia pełne pokrycie trawnika nawet w obszarach o słabym sygnale satelitarnym: system tworzy mapę trawnika, dostosowuje odpowiednio schemat koszenia
- Czujnik pogody dostosowuje czas pracy do tempa wzrostu trawnika
- Możliwość włączenia trybów cięcia punktowego i po spirali pozwala wydajnie kosić obszary o wysokiej trawie
- Obudowę i spód robota koszącego można umyć za pomocą węża ogrodowego
- GeoFence — jeśli robot zostanie przeniesiony poza zdefiniowany obszar, uruchomi się alarm dźwiękowy, co zmniejszy ryzyko kradzieży
- Wygodne sterowanie głosowe, w tym uruchamiania, zatrzymywania i parkowania, dzięki Automower Connect można zintegrować harmonogramy koszenia i podlewania
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970831011
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (8 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Kup kosiarkę Husqvarna Automower 308V w okresie od 16.02 do 30.04.2026 i zarejestruj ją w aplikacji Husqvarna Automower Connect do 31.05.2026, aby skorzystać z 5-letniej gwarancji gratis (przy zakupie na paragon)
- Cena netto: 4 529,27 zł 6 190,00 zł 5 571,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 800 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 40 % |
| Maksymalny czas aktywności | 10 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 4 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 100 min |
| Standardowy czas ładowania | 100 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Kamera |
| Zasięg dla stacji RS1 | 100 m |
| Waga | 9,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 308V

