Husqvarna Automower 305E Nera Kosiarka automatyczna robot koszący z modułem EPOS
- Kosiarka do trawników o powierzchni do 900 m², możliwość instalacji bezprzewodowej
- Technologia Husqvarna EPOS, oparta na satelitach, zapewnia dokładność na poziomie centymetra i pozwala tworzyć wirtualne granice
- System koszenia: 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi. Funkcja EdgeCut dla dokaszania krawędzi trawnika dzięki specjalnej tylnej tarczy
- GeoFence — jeśli robot zostanie przeniesiony poza zdefiniowany obszar, uruchomi się alarm dźwiękowy
- Funkcja wyboru schematów koszenia: pasków, szachownicy lub trójkątów na trawniku
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami w wielu lokalizacjach
- Funkcja sterowania strefowego Automower umożliwia tworzenie obszarów roboczych mających różne ustawienia i tymczasowych stref niedostępnych (aby chronić sezonowe kwiaty polne lub obszary projektów ogrodowych)
- Nawigacja GPS zapewnia pełne pokrycie ogrodu poprzez równomierny rozkład koszenia, system tworzy mapę trawnika, dostosowuje odpowiednio schemat koszenia
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia w aplikacji Husqvarna Automower Connect lub z menu głównego kosiarki
- Tryb cięcia punktowego, spiralne koszenie pozwala wydajnie kosić obszary o wysokiej trawie, aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, kosiarka za każdym razem zmieni sposób przejazdu
- Możliwość wygodnego zdalnego sterowania przy użyciu smartfona dzięki aplikacji Husqvarna Automower Connect, wydawanie poleceń głosowych, w tym uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Kosiarka automatycznie dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy
- Obudowę i spód robota koszącego można umyć za pomocą węża ogrodowego
- Robot koszący automatycznie przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu, pomagając chronić trawnik
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m, wbudowany moduł EPOS Plug-in
- Cena nie obejmuje stacji referencyjnej EPOS RS1
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970819611
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Cena specjalna ważna do 30.06.2026
- Cena netto: 5 334,15 zł 7 290,00 zł 6 561,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 900 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 60 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny, fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 30 % |
| Maksymalny czas aktywności | 15 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 2 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 50 min |
| Standardowy czas ładowania | 40 min |
| System koszenia | 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-55 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 12,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 305E Nera

Jeśli na całym trawniku nie ma zasięgu sieci Wi-Fi, należy zakupić stację referencyjną. Do stworzenia instalacji wirtualnej wymagana jest aplikacja Automower Connect
