Husqvarna Automower 305 Kosiarka automatyczna robot koszący
- Kosiarka 4-kołowa nadaje się do ogrodów o powierzchni do 600 m², pokonując zbocza o nachyleniu do 40%
- Możliwość sterowania za pomocą smartfona przez aplikację Automower Connect Home
- Łączność Bluetooth zapewnia zasięg do 30 metrów
- Funkcja wyszukiwania ułatwia znalezienie najszybszej drogi do stacji ładowania
- Łatwość mycia zewnętrznej części i spodu kosiarki wężem ogrodowym
- Czynnik pogody dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy, czujnik mrozu i zegar pogodowy
- Możliwość rozpoczęcia koszenia w 3 różnych odległych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu doprowadzającego
- Możliwość włączenia trybów cięcia punktowego i po spirali. Tryb szybkiego koszenia ograniczonej powierzchni z dłuższą trawą
- Utworzenie kilku profili z indywidualnymi ustawieniami ułatwia pracę kosiarki w wielu lokalizacjach
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 5 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967974011
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (5 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Wydłużona gwarancja do 5 lat GRATIS przy zakupie na paragon. Oferta ważna do 30.06.2026
- Cena netto: 3 145,53 zł 4 299,00 zł 3 869,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 60 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 40 % |
| Maksymalny czas aktywności | 10 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2,1 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 60 min |
| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| System koszenia | Tarcza z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,8" |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect Home |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Dostępne dodatkowo |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 9,4 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 305

