Husqvarna Aspire T28-P4A 2P Podkaszarka akumulatorowa z baterią i ładowarką
- Akumulatorowa podkaszarka do trawy przeznaczona do małych przestrzeni
- Pałąkowy uchwyt i teleskopowy trzonek można regulować w celu ustawienia wygodnej pozycji roboczej
- Metalowa osłona chroniąca rośliny i drzewa oraz automatyczne wyłączanie dla zwiększenia bezpieczeństwa, gdy podkaszarka pozostaje bez nadzoru
- Automatyczne podawanie podwójnej żyłki po uruchomieniu i podczas użytkowania, pozwala uzyskać optymalną długość i równomierne przycinanie, umożliwia efektywne i dokładne kształtowanie krawędzi
- Cyfrowy interfejs użytkownika zapewnia wygodny podgląd stanu akumulatora bezpośrednio na wyświetlaczu
- Niski poziom hałasu pozwala pracować bez zakłócania spokoju
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje: czas pracy i stan ładowania, zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- System akumulatorów "Power for all alliance" 18 V pozwala optymalnie wykorzystać możliwości akumulatora podczas prac przy domu i w ogrodzie. Jeden akumulator może być używany do zasilania narzędzi różnych marek
- ponieważ jeden akumulator może być używany do kilku narzędzi różnych marek ogrodniczych
- Cena z ładowarką P4A 18-C70 i akumulatorem 4 Ah P4A 18-B72, głowicą żyłkową A15B
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970620207
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 804,07 zł 1 099,00 zł 989,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | PMDC 2 szczotki |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Szerokość koszenia | 28 cm |
| Prędkość | 6800 obr/min |
| Średnica wału | 35 mm |
| Głowica żyłkowa | A15B |
| Kąt przekładni | 30° |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Connect |
| Waga | 2,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire T28-P4A
