Husqvarna Aspire SE20-P4A Nożyce do żywopłotu akumulatorowe na wysięgniku P4A bez baterii i ładowarki
- Nożyce wielofunkcyjne do przycinania brzegów trawy oraz kształtowania krzewów i żywopłotów, umożliwiają dokładne cięcie i usuwanie trawy oraz łatwą wymianę osprzętu bez użycia narzędzi
- W zestawie znajduje się uzupełniający teleskopowy wysięgnik, który zwiększa zasięg do 3 metrów i zapewnia ergonomiczną pozycję roboczą
- Produkt automatycznie się wyłącza, jeśli nie jest używany przez 180 sekund, co zmniejsza ryzyko obrażeń
- Cyfrowy interfejs użytkownika posiada wskaźnik stanu akumulatora
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje: czas pracy i stan ładowania, zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Akumulator jest kompatybilny z systemem 18 V "Power for Alliance", ponieważ jeden akumulator może być używany do kilku narzędzi i marek
- Cena obejmuje wysięgnik teleskopowy P4A
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970716702
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 650,41 zł 889,00 zł 800,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość robocza | 2800 cięcia/min |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Typ silnika | PMDC 2 szczotki |
| Długość listwy | 20 cm |
| Odstęp między zębami | 8 mm |
| Długość, tryb transportowy | 189 cm |
| Waga | 2,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
