Husqvarna Aspire P5-P4A Minipilarka akumulatorowa łańcuchowa z baterią i ładowarką
- Kompaktowa, ręczna minipilarka akumulatorowa, idealna do przycinania drzew, wycinania odpadów ogrodowych i prac stolarskich. Stworzona aby z łatwością ciąć gałęzie o szerokości 75 mm
- Wyposażona w beznarzędziową wymianę łańcucha i prowadnicy
- Regulowane uchwyty, niski poziom hałasu
- Zapewnia bezpieczeństwo dzięki antypoślizgowemu uchwytowi i automatycznemu wyłączaniu w przypadku pozostawienia bez nadzoru
- System 18 V "Power for alliance", jeden akumulator może być używany do zasilania wielu narzędzi różnych marek
- Cyfrowy interfejs użytkownika zapewnia podgląd stanu akumulatora bezpośrednio na wyświetlaczu
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje: czas pracy i stan ładowania, zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Cena obejmuje akumulator P4A 18-B45, ładowarkę P4A 18-C70, olej do łańcucha X-Guard Bio 50 ml, prowadnicę 5 cali, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970621305
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 657,72 zł 899,00 zł 809,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 18 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 12,7 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 5 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" |
| Waga | 1,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire P5-P4A
