Husqvarna 572 XPG Pilarka spalinowa łańcuchowa z podgrzewanymi uchwytami
- Pilarka do profesjonalnej pracy w lesie liściastym
- Do użytku z prowadnicą do 28 cali
- Podgrzewane uchwyty utrzymuje ciepłe dłonie
- Antywibracyjny system izoluje dłonie od drgań powstających w silniku i układzie tnącym
- Korek wlewu paliwa z odchyalnym uchwytem, proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Wysokoobrotowy silnik X-Torq zmniejsza zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń, ułatwia ścinanie, okrzesywanie i przerzynkę twardego drewna i dużych drzew iglastych
- Zoptymalizowany układ chłodzenia. Smart Start zapewnia szybki rozruch przy minimalnym wysiłku
- Zawiera w standardzie wielkopowierzchniowy filtr do długich godzin pracy. Układ Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Z modułem AutoTune 10-krotnie szybsza regulacja mieszanki paliwowo-powietrznej. AutoTune dba o parametry pracy silnika we wszystkich warunkach. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Innowacyjny system sterowania silnikiem stale monitoruje jednostkę napędową i nie dopuszcza do jej przeobrotowienia
- Manewrowość i widoczność podczas ścinania drzewa
- Gumowy uchwyt zapewnia pewną kontrolę przy jednoczesnym zachowaniu pełnego zakresu ruchów podczas pracy
- Przezroczysty wskaźnik poziomu paliwa
- Solidna skrzynia korbowa wytrzymuje wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Bezpieczne odrzucanie wiórów. Pokrywa sprzęgła zapobiega zapychaniu przy cięciu wzdłużnym drewna
- Cena obejmuje ostrogę, łańcuch, prowadnicę 18 cali
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966733418
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 968,29 zł 6 790,00 zł 6 111,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 22 m/s |
| Pojemność cylindra | 70,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 4,3 kW/5,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 572XPG
