Husqvarna 560 XPG Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa z podgrzewanymi uchwytami
- Pilarka łańcuchowa do profesjonalnej gospodarki leśnej, do cięcia wszystkich rodzajów drzew
- Wysokoobrotowy silnik X-Torq zmniejsza emisję spalin i zwiększa oszczędność paliwa, ułatwia ścinanie, okrzesywanie i przerzynkę twardego drewna i dużych drzew iglastych
- Podgrzewane uchwyty utrzymuje ciepło dłoni
- Elektryczne ogrzewanie gaźnika zapewnia niezawodny rozruch i pracę w niskich temperaturach
- AutoTune i automatyczną regulację silnika. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnikaUkład Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Filtr magnetyczny wewnątrz przewodu paliwowego zapobiega przedostawaniu się cząstek metalu do gaźnika i silnika
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione i gotowe do użycia
- Antywibracyjny system izoluje dłonie od drgań powstających w silniku i układzie tnącym
- Wyposażona jest w boczny napinacz łańcucha. Proste otwieranie korku wlewu paliwa nawet w grubych zimowych rękawicach
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970656915
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 943,90 zł 5 390,00 zł 4 851,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 21,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3,5 kW/4,8 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S35G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 560 XPG Mark II
