Husqvarna 550 XPG Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa z podgrzewanymi uchwytami
- Pilarka spalinowa przeznaczona do profesjonalnych prac leśnych, podgrzewane uchwyty poprawiają komfort w zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych
- Pilarka do ścinania, okrzesywania i przerzynki drzew iglastych średniej wielkości
- Ekstremalne przyspieszenie, AutoTune umożliwia automatyczną regulację silnika. Kompensuje różne rodzaje paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę oraz zabrudzony filtr powietrza, nie ma potrzeby ręcznej regulacji gaźnika
- Do użytku z prowadnicą o do 20 cali
- Zoptymalizowany układ chłodzenia, widoczność podczas ścinania drzewa
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje
- Korek wlewu paliwa z odchyalnym uchwytem, proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Przezroczysty wskaźnik paliwa, umieszczony z boku napinacz łańcucha
- Regulowana pompka olejowa dla smarowania łańcucha
- Możliwość szybkiego demontażu filtra w celu wymiany
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu wytrzymuje wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia swymianę świecy
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967690935
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 438,21 zł 4 699,00 zł 4 229,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,6 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,1 cm³ |
| Moc wyjściowa | 3 kW/4,1 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 550 XPG Mark II
