Husqvarna 543 XP Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji drzew i dla doświadczonych właścicieli gruntów, do okrzesywania i karczowania dzięki niewielkiej masie i dużej prędkości łańcucha
- Do użytku z prowadnicą o średnicy do 18 cali
- Napędzana oszczędnym, niskoemisyjnym silnikiem X-Torq, zapewnia doskonałe osiągi w małej obudowie
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń
- Dzięki regulowanej pompie olejowej można dostosować smarowanie łańcucha do danej pracy i układu tnącego
- Pompa paliwowa, rozrusznik SmartStart zapewniają szybki rozruch przy minimalnym wysiłku
- Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia ON, aby ułatwić następny start
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje
- Umieszczony z boku napinacz łańcucha
- Magnezowa skrzynia korbowa wytrzymuje najwyższe obciążenia, wysokie obroty i intensywną eksploatację
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 966776145
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (3 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 18,5 m/s |
| Pojemność cylindra | 43,1 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,2 kW/3 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 543 XP
