Husqvarna 540i XPG Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki z podgrzewanymi uchwytami
- Pilarka akumulatorowa do użytku profesjonalnego, do usuwania małych i średnich drzew
- Wyposażona w podgrzewane uchwyty, które zapewniają ciepło i suchość dłoni w chłodne i wilgotne dni. Wygodne włączanie i wyłączanie na klawiaturze, wskaźnik oleju
- Zintegrowana łączność ułatwia śledzenie statystyk użytkowania, historii usług i ostatniej znanej lokalizacji w aplikacji Husqvarna Connect (dostępne wkrótce)
- Bezszczotkowy silnik z wysokim i stałym momentem obrotowym. Duża prędkość, szybkie, płynne cięcie
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Elastyczny system Bli-X, zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów. To jest rozwiązanie do zadań, które nie wymagają pełnej mocy
- Nakrętki prowadnicy mają specjalne mocowania w osłonie sprzęgła, są do niej przyczepione i gotowe do użycia
- Hamulec łańcucha uruchamiany bezwładnością w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970568014
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 24 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP21G |
| Podziałka | 0.325" mini |
| Waga | 3,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
