Husqvarna 520iRX Wykaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Wykaszarka do trawy przeznaczona do użytku profesjonalnego
- Kierunek obrotu głowicy można zmieniać aby zmniejszyć ilość trawy pozostałej na ścieżkach
- Silnik bezszczotkowy zapewnia wysoki moment obrotowy nawet podczas cięcia wysokiej, grubej lub mokrej trawy
- Wysoki uchwyt zwiększa swobodę ruchu podczas pracy na terenach pochyłych
- Szelki z wyściełanymi paskami naramiennymi optymalnie rozkładają obciążenie na ramiona, klatkę piersiową i plecy
- Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Wybór trybu zwykłego lub oszczędnego Save w zależności od warunków
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora produktu poprzez obniżenie obrotów
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Niski poziom hałasu pozwala pracować nawet w miejscach publicznych
- Elastyczny system akumulatorów BLi-X 36 V do zastosowania w różnych narzędziach Husqvarna
- Cena obejmuje nóż do trawy Grass 255-4, szelki Balance 35B, głowicę żyłkową T25B, wygodny uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967916203
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 682,11 zł 2 299,00 zł 2 069,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | Bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Prędkość | 7790 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T25B |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 970 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 520iRX
