Husqvarna 520iLX Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkaszarka akumulatorowa z uchwytem pętelkowym przeznaczona do użytku profesjonalnego
-
Rotacja dwukierunkowa głowicy tnącej, aby zmniejszyć ilość trawy pozostałej na ścieżkach
-
Silnik bezszczotkowy zapewnia wysoki moment obrotowy nawet podczas cięcia wysokiej, grubej lub mokrej trawy
-
Odporna na deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
-
Wybór trybu zwykłego lub oszczędnego Save dla uzyskania maksymalnej mocy bądź maksymalnego czasu pracy
-
System akumulatorów umożliwia elastyczne zastosowanie w różnych narzędziach Husqvarna
-
Cicha praca, niski poziom hałasu
-
Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go: podawanie żyłki odbywa się szybko i bez wysiłku, wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Cena zawiera głowicę żyłkową T25B, uchwyt pętlowy, osłonę
- Cena nie obejmuje akumulatora, ładowarki, szelek, tarczy tnącej producenta, noża do trawy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967916113
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 462,60 zł 1 999,00 zł 1 799,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 40 cm |
| Prędkość | 7000 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T25B |
| Kąt przekładni | 30° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 520iLX
