Husqvarna 450S Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Mocna i wytrzymała pilarka łańcuchowa z technologią Smart Start, czyli funkcją łatwego rozruchu przy minimalnym wysiłku
- Pilarka łańcuchowa przeznaczona do wszystkich zadań związanych z pracami leśnymi, od ścinki, cięcia i okrzesywania po cięcie drewna opałowego
- Korki wlewu paliwa uchylnym pokrętłem, możliwość szybkiego demontażu filtra w celu jego wyczyszczenia lub wymiany
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej, aby ułatwić następny start
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Ergonomiczna manetka gazu oraz asymetryczny uchwyt, wspomaganie sprężynowe
- Trzyczęściowy wał korbowy zapewnia maksymalną wytrzymałość nawet przy najcięższych pracach
- Przezroczysty wskaźnik ułatwia kontrolę poziomu paliwa, pompka paliwa usuwa powietrze z gaźnika i układu paliwowego, co ułatwia rozruch
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej chroni użytkownika przed obrażeniami w krytycznym momencie odbicia pilarki. W przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Pilarka posiada podatkowe funkcje, takie jak kolorowe znaczniki do ścinki i zabezpieczona nakrętka prowadnicy
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970702715
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (5 szt)
-
-
- Cena netto: 2 334,15 zł 3 190,00 zł 2 871,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 18,5 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,4 kW/3,2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 5,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 450S

