Husqvarna 450 Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Profesjonalnej jakości pilarka, łatwy rozruch przy pociągnięciu za uchwyt rozrusznika
- Zatrzaskowe korki wlewu paliwa. Silnik X-Torq, mniejsze zużycie paliwa oraz emisja zanieczyszczeń
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej ON oraz widoczny poziom paliwa
- Posiada funkcję Smart Start oraz pompkę paliwa, które zapewniają łatwe uruchamianie maszyny za każdym razem
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Możliwość szybkiego demontażu w celu wymiany
- Korki wlewu paliwa uchylnym pokrętłem, można otworzyć i zamknąć, nawet jeśli użytkownik nosi grube rękawice
- Wyyściełane uchwyty, ergonomiczna manetka gazu
- Widoczne linie do obalania drzew w obranym kierunku
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia wymianę świecy
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- W przypadku odbicia pilarki bezwładnościowy hamulec natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970559335
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (9 szt)
-
-
- Cena netto: 2 121,14 zł 2 899,00 zł 2 609,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 50,2 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,4 kW/3,3 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 450 Mark II
