Husqvarna 445 Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Potężna pilarka profesjonalna z silnikiem X-Torq, mniejsze zużycie paliwa oraz emisja zanieczyszczeń
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji wyjściowej ON oraz widoczny poziom paliwa
- Posiada funkcję Smart Start oraz pompkę paliwa, które zapewniają łatwe uruchamianie maszyny za każdym razem
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Widoczne linie do obalania drzew w obranym kierunku
- Intuicyjna, zespolona dźwignia ssania i stopu. Zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu
- Umieszczony z boku napinacz łańcucha i szybka regulacja
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia wymianę świecy
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej dla bezpieczeństwa. W przypadku odbicia pilarki natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 15 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970558735
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (7 szt)
-
-
- Cena netto: 1 901,63 zł 2 599,00 zł 2 339,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 17,3 m/s |
| Pojemność cylindra | 45,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 2,1 kW/2,9 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 38 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 15 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP33G |
| Podziałka | 0.325" |
| Waga | 4,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 445 Mark II
