Husqvarna 40-C1000X4 Ładowarka 14 A 36 V
  • Zestaw 3 w 1: ładowarka, skrzynia transportowa i schowek na narzędzia
  • Umożliwia jednoczesne ładowanie nawet czterech akumulatorów Husqvarna BLi-X 36 V w jednym urządzeniu
  • Całkowita moc ładowania 1000 W i maksymalna moc ładowania 600 W na każde gniazdo akumulatora
  • Aby chronić urządzenie przed kradzieżą, można zabezpieczyć kłódką lub linką
  • Elastyczny system baterii BLi-X 36 V, wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
  • Wodoodporna, można ją stosować w każdych warunkach pogodowych
  • Niedostępny
Kupuj na raty 10x0%
BNP ParibasBank Credit Agricole
Napięcie
100-240 V
Prąd ładowania 14 A
Prąd znamionowy 6 A