Husqvarna 372 XP Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Profesjonalna pilarka do pracy w trudnych warunkach z wygiętym przednim uchwytem
- Gaźnik z tłumieniem drgań umożliwia pracę przy dużych prędkościach i obciążeniach
- Pilarka łańcuchowa charakteryzuje się niską wagą, dużą mocą i szybkim przyspieszeniem, jest łatwa w obsłudze
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń
- Smarowanie łańcucha dzięki regulowanej pompie olejowej. Umieszczony z boku napinacz łańcucha umożliwia jego szybką regulację
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu
- Zatrzaskowe zamknięcie pokrywy cylindra umożliwia szybką wymianę świecy zapłonowej i czyszczenie
- Możliwość szybkiego demontażu filtra
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Smart Start zapewnia łatwy i szybki rozruch przy minimalnym wysiłku
- Cena obejmuje prowadnicę 18 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 965968118
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 4 017,07 zł 5 490,00 zł 4 941,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 22,7 m/s |
| Pojemność cylindra | 70,7 cm³ |
| Moc wyjściowa | 4,1 kW/5,6 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | C85 |
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 6,6 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 372XP
