Husqvarna 345BT Dmuchawa do liści spalinowa
- Kompaktowa, spalinowa dmuchawa plecakowa zapewnia maksymalną wydajność przy minimalnym obciążeniu
- Duża siła wydmuchu sprawia, że oczyszczanie terenu jest szybkie i proste
- Tempomat umożliwia ustawienie stałej prędkości nadmuchu, aby pracować w sposób ciągły bez regulacji
- Wygodna wyściełana uprząż z pasem redukującym obciążenie ciała zapewnia ergonomię i wygodę pracy
- Cena obejmuje dyszę okrągłą, wygodną wyściełaną uprząż z pasem redukującym obciążenie ciała, szelki w zestawie
- Cena nie obejmuje zestaw do odkurzacza
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970466903
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 316,26 zł 1 799,00 zł 1 619,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj dyszy producenta | Okrągła |
| Moc wyjściowa | 1,6 kW/2,1 KM |
| Pojemność cylindra | 51,7 cm³ |
| Pojemność zbiornika paliwa | 1,2 L |
| Prędkość powietrza | 78 m/s |
| Siła wydmuchu | 22 N |
| Zestaw do odkurzacza | Nie |
| Waga | 9,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 345BT
