Husqvarna 333R Mark II Wykaszarka spalinowa
- Wykaszarka do prac rolniczych i trudnych warunków, jest łatwa w uruchomieniu i wygodna w obsłudze
- Dwustopniowy filtr powietrza zatrzymuje brud przedostający się do silnika. Pokrywę filtra można zdjąć bez użycia narzędzi, co ułatwia dostęp w celu czyszczenia
- Metalowa osłona chroni zbiornik paliwa, a metalowa pokrywa sprzęgła i wzmocniona odlewana przekładnia stożkowa zwiększają trwałość i żywotność
- Pompa paliwowa umożliwia łatwy rozruch
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap 'n Go: wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Osłona Combi osprzętu tnącego może być używana z ostrzem do trawy lub głowicą żyłkową
- Podwójne szelki w komplecie zapewniają wygodną pozycję roboczą: ciężar jest równomiernie rozłożony na ramionach
- Cena obejmuje głowicę żyłkową T35 M10 i podwójne szelki, profilowany uchwyt typu "bycze rogi", osłonę Combi
- Cena nie zawiera noża do trawy, tarczy tnącej
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967967902
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (10 szt)
-
-
- Cena netto: 1 316,26 zł 1 799,00 zł 1 619,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 32,6 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1 kW/1,3 KM |
| Szerokość koszenia | 43 cm |
| Prędkość | 7500 obr/min |
| Średnica wału | 28 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Długość rury | 1495 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 7,2 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 333R Mark II
