Husqvarna 325iL Podkaszarka akumulatorowa
- Lekka i dobrze wyważona podkaszarka akumulatorowa, która radzi sobie z gęstą i oporną trawą
- Obudowa jest odporna deszcz, może pracować przez cały rok w każdych warunkach pogodowych
- Model jest częścią elastycznego systemu BLi-X 36 V, który umożliwia używanie jednego akumulatora do kilku narzędzi Husqvarna
- System cięcia dwużyłkowego z technologią Tap'n Go: podawanie żyłki odbywa się szybko i bez wysiłku, wystarczy oprzeć głowicę żyłkową o ziemię i nacisnąć
- Wyposażona we wskaźniki LED pokazujące stan baterii, uprząż i zaczep zapewniają wygodną pozycję roboczą
- Tryb 3 prędkości pozwala dostosowanie mocy wyjściowej do aktualnych warunków pracy
- Ergonomiczny i miękki uchwyt pałąkowy czy cyfrowy interfejs użytkownika
- Cena obejmuje głowicę żyłkową T35 M10
- Cena nie obejmuje szelek, tarczy tnącej, noża do trawy producenta, akumulatora, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970566801
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 389,43 zł 1 899,00 zł 1 709,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 42 cm |
| Prędkość | 5800 obr/min |
| Średnica wału | 24 mm |
| Głowica żyłkowa | T35 M10 |
| Kąt przekładni | 30° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 325iL

