Husqvarna 242i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki
- Pilarka akumulatorowa do okazjonalnego ścinania drzew i pielęgnacji ogrodu
- Technologia maksymalnego momentu obrotowego Max Torque gwarantuje moc i minimalizuje ryzyko utknięcia łańcucha w drewnie podczas ścinki lub cięcia
- Bezstopniowa regulacja prędkości, która umożliwia adaptację do różnych zadań
- Pilarkę wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania, która wyłącza urządzenie po 3 minutach bezczynności, co ogranicza ryzyko obrażeń
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Silnik bezszczotkowy oznacza wyeliminowanie tarcia, a także niższą temperaturę podczas pracy
- Wyposażona we wskaźniki LED informujące o stanie akumulatora
- Elastyczny system 36 V BLi-X Husqvarna oferuje zasilanie akumulatorowe do do kilku narzędzi
- Kompaktowa, lekka konstrukcja, łatwa w obsłudze oraz manewrowaniu
- Niski poziom hałasu zapewniają przyjemne warunki pracy
- Podnoszony korek zbiornika oleju do smarowania łańcucha jest łatwy do uchwycenia i otwarcia, nawet w rękawicach
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970838406
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 1 243,09 zł 1 699,00 zł 1 529,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 15 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie |
S93G
|
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 242i

