Husqvarna 220iR Podkaszarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Podkaszarka żyłkowa akumulatorowa do trawy zapewnia przyjemne warunki pracy i pozwala ograniczyć poziom hałasu
- Wygodny uchwyt, trzonek teleskopowy i wyściełane szelki można regulować, co zapewnia wygodę podczas długotrwałej pracy
- Dzięki bezstopniowej regulacji prędkości można również dostosować moc do wykonywanego zadania
- Tri-Cut — głowica żyłkowa z wymiennymi plastikowymi ostrzami, nadaje się do grubszych traw oraz obszarów zarośniętych i kamienistych
- Elastyczny system BLi-X 36 V, który umożliwia używanie jednego akumulatora do kilku narzędzi Husqvarna
- Kompaktowe przechowywanie i transport za sprawą trzonka teleskopowego i wygodnego składanego uchwytu
- Inteligentny mechanizm zaciskowy umożliwia łatwe składanie i regulację uchwytu bez użycia narzędzi
- Szybkie wysuwanie żyłki Tap 'n Go — głowica żyłkowa umożliwia łatwe przeładowanie żyłki bez otwierania pokrywy: aby uzupełnić zapas, przeciągnij żyłkę przez głowicę i obróć pokrętło
- Szelki zapewniają wygodniejszą pozycję podczas pracy
- Urządzenie automatycznie wyłącza się po pozostawieniu bez nadzoru, co wydłuża czas pracy akumulatora i ogranicza ryzyko obrażeń
- Cena obejmuje pojedynczą szelkę, głowice żyłkowe R25, Tri-Cut z plastikowymi ostrzami
- Cena nie obejmuje tarczy tnącej, akumulatora, noża do trawy, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970754401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 1 023,58 zł 1 399,00 zł 1 259,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Typ silnika | BLDC bezszczotkowy |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Szerokość koszenia | 36 cm |
| Prędkość | 6800 obr/min |
| Średnica wału | 36 mm |
| Głowica żyłkowa | R25 & Tri-Cut B |
| Kąt przekładni | 0° |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Waga | 4,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 220iR

