Husqvarna 135 Mark II Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Spalinowa pilarka łańcuchowa wyposażona w silnik X-Torq, który ogranicza emisję zanieczyszczeń oraz zapewnia mniejsze zużycie paliwa
- Pilarka nadaje się do prac związanych z cięciem drewna opałowego i ścinaniem małych drzew
- Łańcuch można łatwo regulować za pomocą bocznego napinacza
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Wyłącznik automatycznie ustawia się w pozycji ON
- System Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Smart Start, zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu oraz pompka paliwowa ułatwiają uruchamianie pilarki
- Bezwładnościowy hamulec łańcucha dla dodatkowego bezpieczeństwa. W przypadku odbicia hamulec natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967861814
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (16 szt)
-
-
- Cena netto: 1 169,92 zł 1 599,00 zł 1 439,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 16,8 m/s |
| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,6 kW/2,2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S93G |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 4,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 135 Mark II
