Husqvarna 130 Pilarka spalinowa łańcuchowa
- Pilarka do użytkiu przydomowego, może z łatwością ciąć drewno opałowe, przycinać, ścinać niewielkie drzewa
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Wyłącznik automatycznie ustawia się w pozycji ON
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Zespolona dźwignia wyłącznika zapłonu oraz pompka paliwa ułatwiają uruchamianie pilarki
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i 98% wciąganego pyłu
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej chroni użytkownika przed obrażeniami w krytycznym momencie odbicia pilarki. W przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Cena obejmuje prowadnicę 14 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967108401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (9 szt)
-
-
- Cena netto: 913,82 zł 1 249,00 zł 1 124,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 16,8 m/s |
| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,5 kW/2 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H37 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 4,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 130
